حمایت مالی (Donate)

صبح خلاق یک رویداد رایگان است که هیچ یک از افرادی که در این رویداد شرکت می‌کنند، هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد. هدف از برگزاری این رویداد افزایش خلاقیت در میان مردم جامعه و همچنین کشف و پرورش استعدادهای نهفته در وجود افراد از طریق قرارگیری آن‌ها در یک محیط خلاق و ایجاد ارتباط انسانی میان افراد و همچنین گوش کردن یک سخنرانی در ماه است.
برگزاری این رویداد هزینه‌های متعددی از جمله هزینه محل برگزاری، صبحانه، رفت و آمد، در اختیار گرفتن وسائل پذیرایی، امکانات صوتی تصویری، چاپ و ارائه تبلیغات و ... دارد.
در طول چند دوره از برگزاری این رویداد، شرکت‌کنندگان و مخاطبان متعددی قصد داشتند از برگزاری این رویداد و حفظ پیوستگی، کیفیت و خط فکری آن، فارغ از بحث‌های تجاری و اسپانسرینگ حمایت کنند.
لذا از طریق این صفحه موقعیتی ایجاد شده است تا علاقه‌مندان قادر باشند به هر میزان که تمایل دارند از این رویداد حمایت کنند.
پس از برگزاری هر رویداد، ما از افرادی که بیشترین، کمترین و آخرین حمایت مالی را داشته‌اند، در شبکه‌های اجتماعی تشکر می‌کنیم.
توجه: با پرداخت 3.200.000 ریال می‌توانید ضمن حمایت از رویداد، لوگوی کسب و کار خود را روی وب‌سایت نیز به نمایش در بیاورید.