شرایط حضور در رویداد

برای حضور در هر دوره از رویداد صبح خلاق نیاز به ثبت نام در همان دوره به صورت آنلاین است. غالباً دوشنبه قبل از برگزاری، اخذ موقعیت حضور به صورت آنلاین آغاز می‌شود و این موضوع از طریق شبکه‌های اجتماعی به اطلاع عموم می‌رسد. در صورتی که تعداد صندلی‌های خالی به اتمام برسد، شما در لیست انتظار قرار می‌گیرید که لازم است در صورت تمایل به حضور، در روز برگزاری در محل حاضر شوید و در صورت عدم حضور هر یک از افراد ثبت‌نام شده، موقعیتی جهت حضور دریافت نمایید.

برای حضور در این روز خلاق داشتن انرژی مثبت شرط اول است. رویداد صبح خلاق با همایش‌ها و سمینارهای متعددی که هر روزه در حال برگزاری هستند متفاوت است. حضور در این رویداد به جهت افزایش خلاقیت، دریافت انرژی مثبت و پیشرفت و توسعه شخصی در زندگی و کار است. پس ورود به محل برگزاری رویداد با اخم ممنوع است! اگر هم‌چنان فکر می‌کنید می‌توانید با اخم وارد شوید به اطلاع می‌رسد ما یک مامور کسب لبخند در هنگام ورود داریم که بر روی لبخند شما نظارت می‌کند.

شرط دوم حضور در این رویداد پوشیدن لباس‌هایی شاد و نپوشیدن رنگ مشکی است.

و شرط سوم جهت حضور نیز مشارکت عمومی و راحت بودن در این رویداد است. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا برای شما روزی به یاد ماندنی را بسازیم و انتظار داریم شما هم برای این موضوع با ما همکاری کنید.