حمایت از رویداد

صبح خلاق یک رویداد رایگان است که هیچ یک از افرادی که در این رویداد شرکت می‌کنند، هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد. هدف از برگزاری این رویداد افزایش خلاقیت در میان مردم جامعه و همچنین کشف و پرورش استعدادهای نهفته در وجود افراد از طریق قرارگیری آن‌ها در یک محیط خلاق و ایجاد ارتباط انسانی میان افراد و همچنین گوش کردن یک سخنرانی در ماه است.
برگزاری این رویداد هزینه‌های متعددی از جمله هزینه محل برگزاری، صبحانه، رفت و آمد، در اختیار گرفتن وسائل پذیرایی، امکانات صوتی تصویری، چاپ و ارائه تبلیغات و ... دارد که این هزینه‌ها از طریق جذب حامیان (اسپانسرهای) خلاق و حامی خلاقیت تامین می‌شود و برگزاری مستمر و بهتر این رویداد نیازمند حمایت همه جانبه افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است. تامین هزینه‌های این رویداد مطمئناً قدمی برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌هاست و حضور شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در این رویداد می‌تواند به وجهه فرهنگی و اجتماعی آن‌ها کمک شایانی نماید.
نکات مهم و منفعت‌هایی که حمایت از رویداد صبح خلاق دارد از این قرار است:
-    حضور در یک جمع باهوش و خلاق که به فکر توسعه فردی خود هستند
-    کمک به رشد فردی افراد جامعه و کمک به ایجاد شهری خلاق‌تر
-    قرارگیری نشانه و نام سازمان شما در روز رویداد
-    قرارگیری نشانه و نام سازمان شما بر روی وب‌سایت و اوراق تبلیغاتی
-    جا گرفتن نام سازمان شما در کنار کمپانی‌های بزرگ جهانی نظیر میل‌چیمپ، ویکس و شاتراستاک
-    نشان دادن میزان مسئولیت‌پذیری اجتماعی سازمان شما
-    امکان بهره‌مندی شما از حاضرین در رویداد به جهت به‌کارگیری افراد و یا ایجاد راه‌های ارتباطی میان سازمان شما و افراد خلاق
-    حضور احتمالی در گزارش‌های تصویری رویداد در رسانه‌های مختلف
برای سهولت در حمایت از رویداد صبح خلاق، ما متناسب با بودجه‌های مختلف و همچنین میزان نیاز شما به حمایت، بسته‌های متعددی را در نظر گرفته‌ایم. شما قادر هستید با کمک از بسته‌های ارائه شده، از این رویداد خلاق حمایت کنید.
برای دریافت بسته‌های حمایتی با شماره تماس 09224518257 و یا آدرس ایمیل info@creativemornings.ir در تماس باشید.