ثبت‌نام جهت حضور در رویداد

برای حضور در هر دوره از رویداد صبح خلاق نیاز به ثبت نام در همان دوره به صورت آنلاین است. غالباً دوشنبه قبل از برگزاری، اخذ موقعیت حضور به صورت آنلاین آغاز می‌شود و این موضوع از طریق شبکه‌های اجتماعی به اطلاع عموم می‌رسد. در صورتی که تعداد صندلی‌های خالی به اتمام برسد، شما در لیست انتظار قرار می‌گیرید که لازم است در صورت تمایل به حضور، در روز برگزاری در محل حاضر شوید و در صورت عدم حضور هر یک از افراد ثبت‌نام شده، موقعیتی جهت حضور دریافت نمایید.

در زیر آموزش ثبت درخواست حضور در وب‌سایت جهانی صبح خلاق به آدرس  www.Creativemornings.com به صورت تصویری ارائه شده است. لطفاً با توجه به این آموزش ساده، در وب‌سایت جهانی ثبت نام کنید.

ثبت‌نام و رزرو صندلی در رویداد صبح خلاق تهران صرفاً از طریق وب‌سایت بین‌المللی امکان‌پذیر است و شما برای حضور در جمعه‌ای خلاق در تهران نیاز دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پس از باز شدن قابلیت رزرو در وب‌سایت، اقدام کنید و صندلی خود را رزرو کنید.

اگر در وب‌سایت جهانی رویداد حساب کاربری ندارید، توصیه می‌کنیم حتماً پیش از شروع امکان ثبت‌نام، حساب کاربری خود را ساخته و وارد حساب کاربریتان شده باشید.

 

آموزش ثبت‌نام

1. به این منظور به صفحه تهران در وب‌سایت بین‌المللی مراجعه کنید (www.creativemornings.com/thr). در ابتدای صفحه، رویداد پیش رو نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی گزینه more مطابق تصویر زیر، قادر هستید اطلاعات رویداد را مشاهده نمایید و در رویداد آن ماه ثبت‌نام کنید. توجه کنید در صورتی که در این بخش عبارت Coming Soon درج شده است به این معنی است که هنوز رویداد ماه آتی در دسترس نیست و باید در روزهای آتی مراجعه نمایید.

ثبت نام در رویداد صبح خلاق تهران

2. در صفحه‌ی باز شده قادر هستید اطلاعاتی در خصوص محل برگزاری، ساعت برگزاری و سخنران رویداد را مشاهده و مطالعه بفرمایید. برای رزرو صندلی خود، بر روی گزینه Register کلیک کنید.

ثبت نام در رویداد صبح خلاق تهران

3. در پنجره‌ای که باز می‌شود، چنانچه شما دارای حساب کاربری در وب‌سایت CreativeMornings هستد، از طریق فرم سمت راست  وارد حساب خود شوید و در غیر این‌صورت از طریق فرم سمت چپ اقدام به افتتاح حساب کاربری نمایید. توجه بفرمایید در صورتی که پیش از کلیک بر روی دگمه Register وارد حساب کاربری خود شده باشید، این مرحله اتفاق نخواهد افتاد و مستقیماً درخواست رزرو شما پذیرش می‌شود.

ثبت نام در رویداد صبح خلاق تهران

4. و به همین راحتی کار تمام شد! بعد از این مرحله، خودتان را برای حضور در جمعی خلاق و صبحی پر از اتفاقات خوب آماده کنید.

ثبت نام در رویداد صبح خلاق تهران

چنانچه در هنگام اقدام برای رزرو صندلی خود در رویداد به‌جای گزینه Register با گزینه Join Waitlist مواجه شدید به این معنی‌است که افراد دیگری کلیه موقعیت‌های موجود را رزرو کرده‌اند و متاسفانه شما کمی دیر عمل کرده‌اید :( . ولی حتما بر روی عبارت Join Waitlist کلیک کنید تا در لیست انتظار قرار بگیرید و در روز برگزاری رویداد در محل برگزاری حضور پیدا کنید تا در صورت وجود صندلی خالی، موقعیت حضور به شما اعطا شود.

ثبت نام در رویداد صبح خلاق تهران

توجه: اگر به هر علتی پس از اخذ بلیط، متوجه شدید قادر نیستید در رویداد حضور پیدا کنید، حتما با ورود به حساب کاربری خود  بلیط خود را از طریق بخش Release Ticket آزاد کنید تا افراد دیگری قادر باشند در این رویداد حضور پیدا کنند یا اگر فرصت این کار را نداشتید حتماً با ما در این خصوص تماس بگیرید حتی در دقیقه‌های پایانی مانده به برگزاری رویداد.