پیشنهاد سخنران

یکی از مهم‌ترین بخش‌های رویدادهای صبح خلاق و شاید هر رویدادی، محتوای ارائه شده در رویداد است و سخنران در این بین نقش کلیدی را دارد. رویدادهای صبح خلاق هر ماه با یک موضوع مشخص در سراسر دنیا اتفاق می‌افتد و ما از یک سخنران دعوت می‌کنیم تا در خصوص آن موضوع برای شما صحبت کند.

اگر علاقه دارید در تصمیم‌گیری انتخاب سخنران نقشی داشته باشید و یا اگر خودتان مایل هستید در رویداد صبح خلاق تهران سخنرانی داشته باشید، فرم زیر را تکمیل کنید. مواردی که از این طریق به ما معرفی می‌شوند، در آینده کمک به‌سزایی برای ما خواهند بود.

توجه بفرمایید رویداد صبح خلاق از پذیرش افراد دارای سوابق سیاسی و فعالیت‌های حزبی و جناحی خودداری می‌کند و همچنین طبق چارچوب فعالیتی صبح خلاق، هزینه‌ای به سخنرانان جهت حضور در رویداد پرداخت نخواهد شد و مشابه تمامی بخش‌های رویداد صبح خلاق، این بخش نیز داوطلبانه و رایگان است. توجه بفرمایید سخنرانانی برای ما حائز اهمیت هستند که حرفی برای گفتن و ایده‌ای برای ارائه در کلام داشته باشند. ترجیح ما عدم همکاری با سلبریتی‌ها (افراد مشهور) فاقد دانش یا تخصص خاص است. و تلاش ما بر ارائه موقعیت سخنرانی به فعالین فرهنگی این مرز و بوم است.