« رویدادهای پیشین

اولین رویداد صبح خلاق تهران با موضوع فراتر از انتظار با سخنرانی امیرهوتن هاشمی

اولین رویداد صبح خلاق تهران
نخستین دوره رویداد صبح خلاق در تهران، ۸ اردیبهشت در مجموعه باغ موزه قصر و در تالار فرخی یزدی برگزار شد که با استقبال قابل توجهی مواجه شد و تمامی صندلی‌های این رویداد در ۲ ساعت توسط مخاطبین رزرو شد و تعداد زیادی از افراد نیز در لیست انتظار قرار گرفتند. همچنین پس از برگزاری نخستین رویداد صبح خلاق تهران، شبکه سوم سیما، در برنامه شماره ۱۶۰ «به روز» به معرفی این رویداد پرداخت.

سخنران این دوره رویداد، آقای امیرهوتن هاشمی، ایران‌گرد و تولیدکننده محتوای جذاب تبلیغاتی بودند و موضوع جهانی سخنرانی این ماه، Beyond به معنای «فراتر از انتظار» بود.
امیر هوتن هاشمی مهندس صنایع است و ۳۱ سال سن دارد و در کنار مشاغل صنعتی و مدیریتی خود، گروهی را تاسیس کرده به نام ردلاین که این گروه فعالیتی فراتر از انتظار دارد. گروهی خلاق و شاد که سرتاسر ایران را زیر و رو می‌کنند و ویدیو‌ها و تصاویری را به ثبت می‌رسانند که باور اینکه این تصاویر متعلق به ایران است را برای مخاطبشان سخت می‌کند.
امیرهوتن معتقد است «کار نشد ندارد» و به عمل هم این شعار را ثابت کرده است با تمام فعالیت‌هایی که بسیاری از ما آن را از طریق ویدیوهای متعددی از گروه او دیدیم؛ از زیپ‌لاین و اسکی روی آب گرفته تا کویرنوردی و صخره‌نوردی. دیدگاه گروه ردلاین بر این پایه است که ایران ما هم می‌تواند به راحتی جایی باشد برای تفریحات بسیار هیجان انگیز و نفس‌گیر. شاید این باور فراتر از انتظار بسیاری از افراد باشد که بسیاری از جاذبه‌های تفریحی دنیا که گردشگران زیادی را به کشورهای مختلف هدایت می‌کند همگی یک‌جا در کشور خودشان هم مهیا است. ما مطمئنیم بعد از رویداد صبح خلاق این ماه تهران، این عبارت را جدی‌تر می‌گیرید و شاید هم در کنار امیرهوتن و در تیم ردلاین جایی برای خود پیدا کردید.
جهت مشاهده ویدیو کامل مراسم کلیک کنید
برای مشاهده اطلاعات و ویدیو رویداد در وب‌سایت جهانی صبح خلاق، به زبان انگلیسی، کلیک کنید

آخرین تولیدات رسانه‌ای

نظرات شما

نظر یا سوالتان را مطرح کنید: