صبح خلاق اینوتکس / جمعه 15 تیر 1397 از ساعت 10 صبح / بوستان گفتگو، نمایشگاه اینوتکس ایران
صبح خلاق اینوتکس / جمعه 15 تیر 1397 از ساعت 10 صبح / بوستان گفتگو، نمایشگاه اینوتکس ایران
ظرفیت پذیرش این رویداد به اتمام رسیده و تمامی بلیت‌ها رزرو شده‌اند.
با تکمیل فرم زیر نام خود را در لیست انتظار این رویداد وارد کنید. در صورتی که هر کدام از مخاطبین رویداد قادر به حضور نباشند و رزرو خود را قبل از برگزاری رویداد کنسل کنند، به افراد این لیست فرصت حضور تعلق می‌گیرد.
همچنین در صورتی که قصد بازدید از نمایشگاه اینوتکس را دارید همچنان می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، کارت ورود به این نمایشگاه را با 50 درصد تخفیف و به قیمت 15.000 تومان خریداری کنید.
www.evand.com/events/inotex2018
نکات قابل توجه
حضور در نمایشگاه اینوتکس که سه روز برگزار می‌شود نیازمند دریافت کارت بازدیدکننده است.
دریافت این کارت برای مخاطبین رویداد صبح خلاق که از طریق وب‌سایت صبح خلاق در روز چهارشنبه ساعت یازده صبح ثبت نام می‌کنند، رایگان بوده و فقط مربوط به روز جمعه است. اگر قصد حضور در روزهای دیگر نمایشگاه را نیز دارید، باید بلیت نمایشگاه را خریداری کنید.
تعداد کارت‌های رایگان 200 عدد است که به صورت آنلاین و با ثبت نام برای شما صادر می‌شود. اما در عین حال سایر افراد قادر هستند با پرداخت هزینه ورودیه نمایشگاه، در سه روز نمایشگاه و یا در رویداد صبح خلاق حضور پیدا کنند.
برای این افراد یک کد تخفیف 50 درصد در نظر گرفته شده است تا بتوانند با پرداخت پانزده هزار تومان کارت ورود اینوتکس را دریافت کنند. کد تخفیف مذکور inotexstage است.

محل نشستن و صندلی‌های رویداد
توجه داشته باشید رویداد صبح خلاق در بخش استیج این نمایشگاه برگزار می‌شود که یک محیط عمومی بوده و تمامی شرکت‌کنندگان نمایشگاه اینوتکس نیز قادر به مشاهده رویداد چه به صورت ایستاده و چه به صورت نشسته هستند، لذا دریافت بلیت از طریق رویداد صبح خلاق، حقی جهت نشستن روی صندلی برای ثبت نام کننده ایجاد نمی‌کند و در صورتی که در زمان زودتری در محل برگزاری رویداد حاضر باشید، می‌توانید از صندلی‌های سالن استفاده کنید.

پذیرایی رویداد
برخلاف رویدادهای ماهانه صبح خلاق، در این رویداد، پذیرایی صبحانه توسط تیم برگزاری رویداد انجام نمی‌شود و مخاطبین نمایشگاه قادر هستند از امکانات نمایشگاه در این خصوص استفاده کنند.