« اخبار و مطالب

آغاز مجدد صبح خلاق تهران پس از 4 سال وقفهبیستمین رویداد صبح خلاق تهران با موضوع «برخاستن» برگزار می‌شود

موضوع این ماه توسط دوستان ما در صبح خلاق خلیج تامپا ایالت فلوریدا آمریکا انتخاب شده و این متن ترجمه مانیفست همین موضوع است.
بیستمین رویداد صبح خلاق تهران با موضوع «برخاستن» برگزار می‌شود
نگارنده:
333
1402/10/15
1 دقیقه
موضوع جهانی این ماه صبح خلاق، "برخاستن" است.

خورشید باید قبل از این‌که از پشت ابرها برخیزد و طلوع کند، غروب کرده باشد. بنابراین، به یاد داشته باشید می‌توان بر هر شکستی غلبه کرد و پیروز شد. هر چالش جدیدی ما را وادار می‌کند تا از ذخیره‌های امید و عزم و اراده خود استفاده کنیم. برای داشتن یک زندگی رضایت‌بخش نباید بغلتیم و درجا بزنیم. بلکه باید برخیزیم.

ققنوس یک استعاره تمام عیار از این موضوع است. مرگ آتشین این پرنده عرفانی، نمادی است از نابودی توقعات و انتظارات و روش‌های قدیمی. هر عمل خلاقانه ما یک دگرگونی است و هر پروژه جدید یک تولد دوباره است. آن‌چنان که ققنوس عمر دگربار می‌یابد.

ما از هر چیزی که قبلا آمده بوده برمی‌خیزیم. به همین دلیل است که "برخیز!" فقط یک فریاد تجمع برای مظلومان است. اما همه ما باید فریاد بزنیم. زیرا توانمندی و قدرت شخصی و جمعی ما به هم مرتبط هستند. برخاستن صداهای مختلف، جامعه‌ای غنی‌تر و سرزنده‌تر ایجاد می‌کند.

فراموش نکنید هدف هرگز رسیدن به اوج نیست؛ بلکه هدف بالا بردن یکدیگر است. چرا که با هم، بالاتر می‌رویم.

موضوع این ماه توسط دوستان ما در صبح خلاق خلیج تامپا ایالت فلوریدا آمریکا انتخاب شده و متن فوق ترجمه مانیفست همین موضوع است.
تصویرسازی موضوع ماه نیز توسط خانم لورا اِسپِنسِر انجام شده است.

نظرات شما

نظر یا سوالتان را مطرح کنید: