حمایت از رویداد

صبح خلاق رویدادی رایگان است و هیچ یک از افرادی که در این رویداد شرکت می‌کنند، هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد. هدف از برگزاری این رویداد افزایش خلاقیت در میان مردم جامعه و همچنین کشف و پرورش استعدادهای نهفته در وجود افراد از طریق قرارگیری آن‌ها در یک محیط متفاوت و مواجه شدن با یک موضوع و سخنرانی جدید در هر ماه و ایجاد ارتباط انسانی مفید میان افراد است.

برگزاری این رویداد هزینه‌های متعددی از جمله هزینه محل برگزاری، صبحانه، رفت و آمد، در اختیار گرفتن وسائل پذیرایی، امکانات صوتی تصویری، چاپ و ارائه تبلیغات و ... دارد که این هزینه‌ها از طریق جذب حامیان (اسپانسرهای) خلاق و حامی خلاقیت تامین می‌شود و برگزاری مستمر و بهتر این رویداد نیازمند حمایت همه جانبه افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است. تامین هزینه‌های این رویداد مطمئناً قدمی برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌هاست و حضور شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در این رویداد می‌تواند به وجهه فرهنگی و اجتماعی آن‌ها کمک شایانی نماید.

رویداد صبح خلاق تهران به این جهت که دارای ساختاری متفاوت از فضای همایشی ایران است، موقعیتی عالی برای معرفی سازمان و محصول شما در میان افرادی است که به دنبال خلاقیت و نوآوری و تجربه‌های تازه هستند. و این فرصتی مناسب است برای عرضه‌ی تجاری سازمان شما. از طرفی حضور شما در این رویداد به عنوان اسپانسر، معرف سازمان شما در سطحی فراتر از تهران و ایران و منطقه است. این رویداد فرصتی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا سازمان خود را در عرصه‌ی بین‌المللی عرضه کنید و با حمایت از این رویداد موقعیتی جهت معرفی سازمان خود در عرصه بین‌المللی را به دست بیاورید.

از تمامی رویدادهای صبح خلاق تهران ویدیو تهیه شده و این ویدیو ترجمه می‌شود و در وب‌سایت جهانی CreativeMornings به صورت عمومی منتشر می‌گردد. همچنین حامیان رویداد در وب‌سایت داخلی و وب‌سایت جهانی نیز ذکر می‌شوند.

 

نکات مهم و منفعت‌هایی که حمایت از رویداد صبح خلاق دارد از این قرار است:

 

صبح خلاق به روایت آمار

صبح خلاق به روایت آمار

 

برای سهولت در حمایت از رویداد صبح خلاق، ما متناسب با بودجه‌های مختلف و همچنین میزان نیاز شما به هم‌افزایی، بسته‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.
برای حضور تجاری در رویداد صبح خلاق تهران و یا دریافت بسته‌ی اسپانسرینگ متفاوت و دلخواه، با آدرس ایمیل info@creativemorning.ir یا tehran@creativemornings.com و یا شماره تماس 09224518257 در تماس باشید.

 

سخنرانان پیشین رویداد صبح خلاق در شهر تهران

 رضا سیاح خبرنگار شبکه خبری فرانس ۲۴ و PBS و خبرنگار سابق شبکه CNN و الجزیره با موضوع: کنجکاوی		 	 رضا غیابی فرصت‌آفرین و برگزارکننده رویداد تداکس تهران با موضوع: تشویش  پرواز همای خواننده و موسیقی‌دان با موضوع: زمینه		 	 کوروش قاضی‌مراد طراح گرافیک، خوش‌نویس  و مبدع خط سریر با موضوع: پیشگام  پرویز پرستویی بازیگر و گوینده با موضوع: همدردی		 	 دکتر حسن عشایری عصب‌شناس و روان‌شناس عصبی با موضوع: نبوغ  شیما قوشه فعال حقوق زنان و وکیل با موضوع: برابری		 	 لیلا قاسم‌زاده مدیرعامل انجمن یوزپلنگ ایرانی با موضوع: بقا  استاد محمدرضا عبدالملکیان شاعر معاصر با موضوع: خوش‌شانسی اتفاقی		 	 امیرهوتن هاشمی ایران‌گرد و تولیدکننده محتوای ویدیویی جذاب با موضوع: فراتر از انتظار

برخی از اسپانسرهای جهانی رویداد صبح خلاق تاکنون

برخی از اسپانسرهای جهانی رویداد صبح خلاق تا کنون

برخی از حامیان محلی رویداد صبح خلاق تهران تاکنون

 

اطلاعات بیشتر

طی ۱۰ دوره برگزاری رویداد، تعداد ۳۱۰۰ نفر در وب‌سایت جهانی رویداد از جانب تهران ثبت‌نام کرده‌اند که از این افراد در حدود ۴۰ درصد خانم و ۶۰ درصد آقا هستند.

مخاطبین رویداد صبح خلاق به جهت ماهیت و تنوع موضوعات و برنامه‌ها در ماه‌های مختلف، عموم افراد با منسب‌های اجتماعی و سن‌های مختلف هستند.

در این بین غالب افراد شرکت‌کننده را جوانان بین ۱۸ تا ۲۵ سال تشکیل می‌دهد.

در حدود ۴۰ درصد شرکت‌کنندگان طبق آماری که از فرم‌های اطلاعات کتبی دریافت شده است در حوزه تکنولوژی و استارتاپ فعال هستند و پس از آن بیش از ۲۰ درصد در حوزه مارکتینگ و فروش فعالیت می‌کنند. همچنین حدود ۲۰ درصد نیز افرادی هستند که در حوزه طراحی، طراحی صنعتی و معماری فعال هستند.

میزان رضایت‌مندی افراد طبق بررسی فرم‌های نظرسنجی که در رویدادها دریافت می‌شود حدود ۹۱ درصد و درصد مشارکت افراد در فعالیت‌هایی که از جانب اسپانسرها و یا تیم برگزاری پیشنهاد می‌شود بنا به تجربه بیش از ۷۰ درصد است.

غالب افراد شرکت‌کننده (بیش از ۹۰ درصد) از شهر تهران هستند و در هر ماه تعدادی از افراد از شهرهای مختلف (شیراز، مشهد، مازندران، کیش، اصفهان، تبریز و ...) و بعضا از کشورهای دیگر نیز حضور پیدا می‌کنند.